Крок №1.
Підготовка інтернет майданчиків.
Ми проаналізуємо інтернет майданчики на яких присутня ваша потенційна та діюча аудиторія. Підготуємо сайти, лендінги, сторінки в соціальних мережах, аккаунти на профільних ресурсах, для того щоб ваші клієнти могли зробити замовлення там де їм зручно. Ви повинні бути там, де є ваші клієнти.
Крок №2.
Оформлення портфоліо та переліку послуг.
Ми зберемо всю інформацію про ваші послуги і приклади ваших робіт та оформимо згідно запитів тої чи іншої платформи. Головне зробити так, щоб клієнти могли швидко знайти послугу яка їм потрібна, отримати вичерпну інформацію про неї, ознайомитись з прикладами ваших робіт та зробити замовлення.
Крок №3.
Створення системи комунікації з клієнтами.
Ми створимо вам систему комунікацій: месенджери, чати, пошту, телефони... Щоб клієнт міг замовити послугу, тим методом який йому зручно і ви не втрачали замовлення.
Крок №4.
Налаштування рекламних оголошень.
Проаналізувавши майданчики ми створимо систему рекламних оголошень, яка дозволить організувати постійний потік нових клієнтів та забезпечить ознайомлення широкої аудиторії з вашими послугами.
Крок №5.
Налаштування системи ремаркетингу.
Ми створимо систему аналізу ваших постійних клієнтів та систему ремаркитенгу (створення рекламних та акційних компаній для діючих клієнтів, та формування індивідуальних пропозицій на основі інтересів клієнта) з метою утримання чи повернення їх як клієнтів, та розширення замовлення ними спектра ваших послуг. Адже дуже важливо не тільки знайти нових клієнтів, а й утримати і розвинути нинішніх.
Крок №6.
Налаштування системи оповіщення постійних клієнтів.
Буде створена система оповіщення клієнтів на тих платформах та месенджерах де присутні ваші клієнти: Телеграм, Вайбер, Фейсбук, Інстаграм, e-mail, sms, push… Таким чином ви зможете миттєво сповіщати своїх клієнтів про новинки, акції і іншу важливу інформацію. Це дозволить вам бути на зв'язку з вашою аудиторією, а вашій аудиторії буде комфортно отримувати нову інформацію та робити у вас замовлення.
Портфоліо:
Повне ведення ресурсу. Адміністрування веб-сайту. Ведення соціальних мереж Facebook, Instagram. Супроводження контекстної, та таргетованої реклами.
Ми повністю ведемо ресурс. Забезпечуємо функціонування сайту, безперебійну роботу, юзабіліті. Готуємо контент і наповнюємо сайт. Робимо пошукову оптимізацію. Даємо рекламу в Google і Facebook. Створили і використовуємо контент план по e-mail розсилкам. Ведемо діяльність компанії в соціальних мережах facebook та instagram. Адмініструємо канали в viber і телеграм.
Ми повністю ведемо ресурс. Забезпечуємо функціонування сайту, безперебійну роботу, юзабіліті. Готуємо контент і наповнюємо сайт. Робимо пошукову оптимізацію. Даємо рекламу в Google і Facebook. Створили і використовуємо контент план по e-mail розсилкам. Ведемо діяльність компанії в соціальних мережах facebook та instagram. Адмініструємо канали в viber і телеграм.
Ми повністю ведемо ресурс. Забезпечуємо функціонування сайту, безперебійну роботу, юзабіліті. Готуємо контент і наповнюємо сайт. Робимо пошукову оптимізацію. Даємо рекламу в Google і Facebook. Ведемо діяльність компанії в соціальних мережах facebook та instagram. Адмініструємо канали в viber і телеграм.
Ми відповідаємо за розробку і технічну підтримку ресурсу. Ми його розробили і розвиваємо технічно. Так само ми відповідаємо за наповнення сайту.
Створили та оформили сторінку в Facebook для компанії ТОВ «Будівництво та меблі»
Ми відповідали до 2019 року за наповнення та налаштування сторінки.
Створення сторінки в соціальній мережі Facebook.
Вартість:
Ми працюємо на постійній основі по абонентській платі. Тобто на початку співпраці ми схвалюємо з вами блоки, за які ми відповідаємо. Робимо зріз всієї інформації, та проставляємо з вами цілі і стратегію їх досягнення. Щомісяця ми узгоджуємо з вами план робіт і звіт в кінці місяця. Мінімальна вартість співробітництва 1500 грн. в місяць плюс бюджет на рекламу і супутні витрати (оплата хостингу та доменного імені, тарифи маркетплейсів та інше...). Середня вартість за всі кроки становить від 2500 - 12000 грн. в місяць. Все залежить від обсягу робіт, які необхідно виконувати.